تقدیر از برنامه نویسان سپرک به عنوان یکی از فناوران برتر پارک علم و فناوری همدان

جلسه دور همی پارک علم و فناوری همدان با واحد های فناور مستقر در روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۱۰/۲۶ برگزار شد. در طی این دور همی که با هدف هم فکری بین پارک علم و فناوری و واحدهای فناور جهت حصول اطمینان از حسن اجرای برنامه ها و وظایف پارک علم و فناوری برگزار گردیده بود از بنیاد برنامه نویسان سپرک مستقر در مرکز رشد پارک علم و فناوری همدان به عنوان یکی از واحد های فناور برتر تقدیر به عمل آمد. جناب مهندس میثم باقری و مصطفی آصفی به نمایندگی از برنامه نویسان سپرک در این جلسه حضور داشتند.
به همراه سپرک از ۱۴ فناور برتر هم تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است بنیاد برنامه نویسان سپرک از واحد های مستقر در پارک علم و فناوری همدان است که به توسعه و طراحی اپلیکیشن ها و برنامه های دسکتاپ و اتوماسیون های سفارش مشتری، طراحی سایت و امور مرتبط با برنامه نویسی می پردازد. برنامه نویسی در همدان و طراحی سایت در همدان از جمله اموری هستند که کمتر به آنها پرداخته شده است و بنیاد برنامه نویسان سپک نشان داده که با تمرکز کافی و استفاده از توان نیروی جوان و برنامه ریزی مرتب نه تنها قادر به اشتغالزایی از این حوزه می باشد بلکه توانایی مطرح شدن در سطح بین المللی را نیز دارد.

بنیاد برنامه نویسان سپرک بدین وسیله از حمایت های همه جانبه پارک از واحد های فناور خصوصا ریاست محترم پارک جناب دکتر کزازی و آقایان مهندس جمشیدی و فرهانچی، تشکر و قدردانی می نماید.

 

1 پاسخ
 1. حاتم سمایی قادر
  حاتم سمایی قادر می گوید

  با سلام
  با احساس خوشحالی و آرزوی موفقیت های بیشتر برای تیم برنامه نویسان سپرک که همیشه در حال تلاش برای بهتر بودن هستند…
  امیدوارم که روزهای بهتر و شادتری را تجربه کنید…

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *